Tvorba a realizace technických projektů spojených s nákupem produktů spol. Rekker. Vše od návrhu pěstební místnosti či akvária až po jejich realizaci a technické poradenství.DOPRAVA

Objednejte cokoliv a máte dopravu v rámci ČR zcela zdarma!REKLAMACE

Nelze jinak, než-li připustit, že i u námi dodávaných produktů dochází k závadám a s nimi spojenými reklamacím. Když už k této, jak pro Vás, tak pro nás, nemilé situaci dojde, snažíme se k ní přistoupit tak, abychom co nejméně ohrozili Vaši floru a faunu žijící pod LED svítidly, jež jste si u nás zakoupili a u nichž došlo k technickému problému. V praxi to znamená, že se snažíme vzniklou situaci řešit urychlenou opravou poškozeného svítidla (max. do 3 pracovních dní) a případně nabídneme zákazníkovi ekvivalentní náhradu poškozeného svítidla na zápůjčku. Nedochází pak ke škodám na úrodě či ke zhoršenému stavu či úhynu vodního tvorstva v důsledku delší odstávky životodárného světla.SLEVOVÝ SYSTÉM

Náš slevový systém se vyznačuje tím, že žádným systémem vlastně není! Je jen na Vás, jakou z níže uvedených forem si zvolíte k tomu, abyste docílili nižší pořizovací ceny Vámi vybraného produktu.

  • Prokažte se kupním dokladem, jakož to důkazem Vašeho minulého nákupu u nás, a získáte automaticky slevu 10%.
  • Prokažte se 2 kupním doklady, jakož to důkazy o Vašem nákupu v časovém rozmezí min. 6 měsíců, a získejte slevu 20%.
  • Při plánováném odběru 2 a více kusů svítidel neváhejte a neotálejte, kontaktujte nás a určitě se domluvíme na "fér" množstevní slevě.

A k tomu všemu navíc tu ještě máme pravidelné týdenní akce, které se vyplatí pravidelně sledovat. Jen malé upozornění: Na zboží v akci se nevztahují výše uvededné slevy.
Každý týden pro Vás připravíme jinou akci. Od jednoho konkrétního produktu za akční cenu, přes akci typu: produkt + dárek zdarma až po: produkt + výrazná sleva na druhý produkt.